Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

İstanbul tekne turu yüzme boğazda boğaz gezi tekneleri ile güvenli ve ekonomiktir.

5.0
yüzme turu İstanbul

Yüzme turu İstanbul genel olarak boğazın Karadeniz tarafında bulunan büyük liman, keçilik, poyraz köy ve çevresindeki güvenli koylarda hava durumuna göre düzenlenmektedir.

Deniz suyu ölçümleri sonuçları açısından mavi bayraklı olan bu koylarda yüzme turları düzenlemek daha uygun görülmektedir.

İstanbul adalar yüzme turu diğer koylara göre biraz daha maliyetli olup, deniz suyu ölçümleri açısından biraz daha alt seviyededir.

Yüzme turu fiyatları 12 kişiye kadar 20.000 ₺ başlamaktadır.

Yüzme turları
Yüzme turları temiz olan koylarda düzenlenmektedir.

4 farklı adada yapılan bu geziler hava durumuna göre hangi adada olacağı hava tahmin raporlarına göre belirlenmektedir. 5 kişiden 100 kişiye kadar gruplara ve ailelere hizmet vermekteyiz. Münferit (herkesin katılabildiği) organizasyonlar düzenlenmemektedir.

İstanbul tekne turu yüzme organizasyonları sabah 9:00 da önceden belirlenmiş iskeleden kalkış ile başlamaktadır. Yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında yolculuk süresi bulunmaktadır.

Bu süre zarfında kahvaltı menüsü (beyaz peynir, Lor peynir, krem peynir, eski kaşar, taze kaşar, salam, siyah zeytin, yeşil zeytin, tereyağ, bal, reçel, omlet, domates, salatalık, patates, simit, poğaça ve limitsiz çay) servisleri ile enerji gerektiren bu güne temiz hava eşliğinde başlanmaktadır.

yüzme turları istanbul
İstanbul turu İstanbul için Karadeniz koyları tercih edilmektedir.

Tekne Turu Yüzme İstanbul

Günü birlik yüzme turları İstanbul koya demir attıktan sonra can simitleri ve yelekleri misafirlerimizin kolayca ulaşılabilecekleri şekilde ayarlanıp, müşterilerimizin denize güvenle girmesi sağlanmaktadır. Teknemizde 1 adet can kurtaran bulunmaktadır. İsteğe göre öğlen yemeği menüsü karışık ızgara veya balık ızgara çeşitleri sunulmaktadır. Gezi süresi boyunca limitsiz meşrubat ikramları bulunmaktadır. Gezilerimiz 17:00 sularında demir alarak alınmış olduğunuz iskelede son bulmaktadır. Demir almadan önce temiz su ile duş imkanı sağlanmaktadır.

yüzme turları

Yüzme turu fırsat için önceden rezervasyon yapmanız daha da yararınıza olacaktır. Hafta sonu yoğunluk olduğundan dolayı tekne ve yatlarımız dolu olabiliyor. Hafta içi düşünülen organizasyonlarda yoğunluk söz konusu olmamaktadır. Rahatlıkla denizden çıkabileceğiniz merdiven sistemlerimiz bulunmaktadır. Tekne ve yatlarımızın hepsinde acil durumlara karşı ilk yardım çantası bulunmaktadır.

Boğazda yüzme turu programları il dışına çıkamayan kişiler için tatil fırsatını bir nebzede olsa ayağınıza kadar getirmektedir.

Yaklaşık olarak 9 saat süren bu geziler de aşırı alkol almak sizlerin ve misafirlerimizin güvenliği için kesinlikle yasaktır. Kaptanımızın uyarılarını dikkate almanızı önemle rica ederiz.

S.S.S.

Yüzme turu fırsatları herkesin katılabildiği turlar mı?
Yüzme turu fırsatları sadece aile, şirket ve özel gruplara düzenlenen gezilerdir. Dışarıdan yolcu alımı yapılmamaktadır.
Yüzme turu İstanbul da nerelerde yapılmaktadır?
Poyraz limanı, Büyük liman koyu, Beykoz koyu ve adalar da müşteri isteklerine göre düzenlenmektedir.
Yüzme turu fiyatları ne kadar?
Hafta içi yemek hariç 12 kişiye kadar adalar fiyatı 10000 ₺ Karadeniz tarafı 8000 ₺ olarak hesaplanmaktadır. Hafta sonu ise + 1000 ₺ ekstra fark talep edilmektedir.
Yüzme turu için yeterli sayıda can yeleği veya can simidi var mıdır?
Yasalar gereği yolcu kapasitesi kadar can yeleğimiz ve can simidimiz tekne ve yatlarımızda bulunmaktadır.
Günübirlik yüzme turları için giyinme odası ve tuvalet var mı?
Tabi ki bütün tekne ve yatlarımız da giyinme odası ve tuvalet bulunmaktadır.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp