Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Tekne Kiralama İstanbul, Tekne Turu İstanbul

5.0
tekne kiralama görseli

Tekne kiralama İstanbul boğazında 40 kişi den 400 kişiye kadar düğün, nişan, sünnet, kına, mezuniyet, iş yemekleri, vakıf yemekleri gibi organizasyonlar da kullanılan kiralama türüdür. Teknelerimiz kişi sayısına ve müşteri isteklerine göre belirlenmektedir. Ekonomik ve lüks olarak farklı donanımlarda bulunan filomuz ile 3 köprü arasında Asya ve Avrupa yakaları yakından gezilmektedir.

tekne kiralama İstanbul

Boğaz turu için tekne kiralama süresi en az 2 saatlik tir. Bu zaman zarfında 1. ve 2. köprü arası gezi yapılabilmektedir. Full gezi planlaması yapılması için gereken süre ise 4 saattir. Sizlerin belirlediği iskelelerden misafir alımı yapılmaktadır. Kadıköy, Üsküdar, Kabataş, Karaköy iskelelerinden alımlar da ekstra palamar (iskeleye yanaşma ücreti) belediyeler tarafından talep edilmektedir.

boğaz turu için tekne kiralama

İstanbul tekne turu gündüz genelde yemeksiz olarak yapılmaktadır. Müşteri isteklerine göre balık ekmek veya aperatif menüler düzenlenebilir. Kuru tekne olarak da kiralama yapabilirsiniz. Servis personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Akşamları ise daha çok yemekli organizasyonlar düzenlenmektedir. 24:00 sonrası turlar için boğaz içinde ses açmak yasak olduğundan karadeniz veya adalara seyir yapılmaktadır.

İstanbul tekne turu

Tekne kiralama fiyatları tekne seçimi, organizasyon türü, içerik, kişi sayısı ve etkinliklerdeki isteklerinize göre belirlenir. Tekne kiralama ücretleri için linke tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Filomuzdaki tekneler sadece gruplara özel geziler düzenlemektedir.

Davet gemileri yapım yılı, makine gücü ve mimarisine göre fiyatlandırmaktadır. 4 mevsim şartlarına uygun olarak üretimleri yapılmaktadır. Kış aylarında da sıcacık yemek salonumuzda soğuk İstanbul’u izlemeniz havaya aldırış etmeden eğlencenize devam edebilirsiniz. Klima sistemleri, mutfak, lavabo, çocuk ve yetişkin can yelekleri, yangın söndürme sistemleri ve tüpleri her sene yenilenmektedir.

İstanbul Tekne Eğlencesi

Boğazda tekne turu her kesime ve her keseye hizmet vermektedir. Müşteri isteklerine göre yemekli veya yemeksiz olarak düzenlenmektedir. Dilerseniz sizlerde yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.

Özel tekne boğaz turu herkesin katılabileceği gezilerin aksine siz ve sevdiklerinize özel olarak yapılan tekne organizasyonlarıdır. Dışarıdan kesinlikle grup veya kişi alınmamaktadır. Tamamen sizlere özel organizasyonlar düzenlemekteyiz.

Boş tekne kiralama hafta içi 4 saatlik programlar halinde yapılabilmektedir. İçerisinde tekne ve ses sistemleri mevcuttur. Yiyecek ve içecek getirilmesi durumunda servis ve temizlik işlemleri için yeterli sayıda garson temin etmek gerekmektedir. Garson ücreti 1 adet 750 ₺ olmaktadır.

S.S.S.

Tekne kiralama fiyatları ne kadar?
Tekne kiralama fiyatları yemeksiz olarak 10000 ₺ ile 20000 ₺ arasında değişmektedir.
Özel boğaz turu fiyatları ne kadar?
Kişi sayısına göre boğaz turu fiyatları belirlenmektedir.
Tekne kiralama nasıl olur?
Tekne kiralama öncelikle kişi sayısı belirlenip, filomuzda beğenmiş olduğunuz tekne üzerinden organizasyon türüne göre genel bilgi alınıp, fiyat hesaplaması yapılarak ayarlanmaktadır. Öncesinden gelip teknemizi görmenizi tavsiye etmekteyiz.
Tekne kiralama İstanbul ile hangi organizasyonlar yapılabilir?
Tekne düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, doğum günü, bekarlığa veda, yüzme turu, kahvaltı gibi organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp