Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Hafta sonu ve hafta içi boğazda kahvaltı fırsatları için iletişime geçebilirsiniz.

5.0
teknede kahvaltı fırsatları

Teknede kahvaltı turu aileler, arkadaşlar, şirketler ve sivil toplum kuruluşları gibi birçok gruba hitap etmektedir. Serpme kahvaltı servislerimiz ile ister Ortaköy açıklarında isterseniz de sakin koyların birinde sessizlik içinde sevdikleriniz ile birlikte harika bir güne başlayabilirsiniz. Kendi getirdiğiniz yemekler ile kahvaltı yapmanızda mümkün.

Boğazda teknede kahvaltı fırsatları için yatlarımız da saatlik kiralama ücreti + kişi başı menü ücreti talep edilmektedir. Büyük organizasyonlar için ise 4 saatlik kiralama menü dahil fiyat hesap edilerek fiyat verilmektedir. Dilerseniz özel konsept düzeni ile de davetlilere güzel bir sürpriz hazırlamak ta elinizde.

Yatta kahvaltı fiyatları en uygun saatlik 3000 ₺ yat kirası olup, kahvaltı menüsü ise kişi başı ekstra 750 ₺ olarak hesaplanmaktadır.

özel teknede kahvaltı

Boğaz turu eşliğinde kahvaltı tatile çıkmayı düşünüp vakit bulamayanlar için kaçınılmaz bir fırsattır. Hafif sesli bir müzik eşliğinde eski günlerinizi hatırlayıp, sohbetler edeceğiniz bu geziler de sizlere en iyi hizmeti sunmak başlıca hedefimizdir.

Özel teknede kahvaltı hafta sonu gezileri için 7 gün önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Hafta içi yapılacak gezilerde 2 gün önceden rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

yatta kahvaltı

Teknede kahvaltı fiyatları kişi sayısına, hafta içi ve hafta sonu olarak hesaplanmaktadır. Kalabalık gruplarda diğer mekanlar dan daha uygun olan fiyatlarımız ile sizlerde bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Seyir rotamız Boğaziçi olup müşteri isteklerine göre Adalar veya Karadeniz bölgeleri de gezilebilir. Ortalama 4 saat süren bu gezilerde kahvaltı ortalama 1-2 saat sürmektedir. Geri kalan sürede eğlence, sohbet müzik eşliğinde oyunlar oynanarak geçmektedir. Köpüklü Türk kahveniz de hediyemizdir.

Boğazda Yatta Kahvaltı

teknede kahvaltı fırsatları

Serpme kahvaltı menüsü: Beyaz peynir, taze kaşar, salam, siyah zeytin, yeşil zeytin, yumurta, menemen, patates kızartması, sosis tava, söğüş tabağı, tereyağı, bal, reçel, simit, poğaça ve limitsiz çay

Yatta kahvaltı İstanbul en fazla 25 kişilik gruplar için en az 3 saatlik kiralama hizmeti olarak sunulmaktadır. Bu zaman zarfında boğazda gezerken kahvaltı sonrasında denize girebilirsiniz. Dilerseniz süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Boğazda sabah kahvaltısı 09:00 – 10:00 arası başlamaktadır. Dilerseniz saat aralıklarını sizlerde belirleyebilirsiniz. Belirlenen iskeleden sizleri aldıktan sonra yemeklerin sıcak olması için 15-20 dakika içerisinde kahvaltınız hazır.

YOLCU ALIMI YAPILAN İSKELELER

AVRUPA: SARIYER, TARABYA, İSTİNYE, EMİRGAN, BEBEK, ARNAVUTKÖY, EMİNÖNÜ

ASYA: BEYKOZ, PAŞABAHÇE, ÇUBUKLU, KULELİ, BEYLERBEYİ

S.S.S.

Teknede kahvaltı İstanbul ne kadar sürmektedir.
Özel gruplara hizmet verdiğimiz için sizlerin belirlediği süre kadar sürmektedir.
Teknede kahvaltı turu esnasında sallantı olur mu?
Boğazda bulunan güvenli koylarda olacağımız için sallantı olmuyor.
Teknede kahvaltı fiyatları ne kadar?
Teknede kahvaltı fiyatları kişi sayınıza göre değişiklik göstermektedir.
Yatta kahvaltı fiyatları ne kadar?
Yatta kahvaltı fiyatları yat kiralama fiyatları + menü ücreti 150 ₺ olarak hesaplanmaktadır.
Boğazda yatta kahvaltı fırsatları kaç kişiliktir.
Yatlarımızın kapasitelerine göre 2 kişiden 40 kişiye kadar yatta kahvaltı hizmeti verebiliyoruz.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp