Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Yemekli boğaz turu ile uygun menülerden seçim yapabilirsiniz.

5.0
yemekli tekne turu İstanbul görseli

Yemekli tekne turu ile boğazı gezerken aynı anda farklı menülerden birini seçerek göz zevkinizi ile damak zevkinizi aynı anda yaşayabilirsiniz. Hijyen belgeli mutfağımız ve personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi görev olarak kabul etmekteyiz. Bütün yemeklerimiz teknelerimiz de hazırlanmaktadır. Soğuk mezeler ise günlük olarak dışarıdan tedarik edilmektedir. Sadece gruplara ve kişilere özel hizmet vermekteyiz.

Yemekli tekne organizasyonu genellikle 4 saatlik programlar olarak ayarlanmaktadır. Yemek süresi ortalama 1 saattir. Yemek süresinde dalgaların ve akıntıların olmadığı koylara demir atılır. Genellikle İstinye ve Beykoz koyları tercih edilmektedir. Müşteri isteklerine göre seyir rotası değiştirilebilir.

yemekli tekne kiralama görseli

Yemekli tekne turları İstanbul daha çok şirket yemekleri, turistik geziler, iftar yemeği ve aile arası özel günlerde tercih edilen hizmetimizdir. Menü  seçenekleri ise; Karışık ızgara, Balık ızgara, Kokteyl ve Et ızgara menü olmak üzere 4 adet sunum yapılmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda farklı menülerde hizmetinize sunulabilir. Yemek menüsü bölümünden detaylı olarak inceleyip karar verebilirsiniz. Menü fiyatlarımıza alkol dahil değildir. Filomuza detaylı olarak tekne ve yat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gündüz yemekli boğaz turu genellikle misafirlerin aperatif yiyeceklerini dışarıdan getirdikleri balık ekmek veya soğuk sandviç benzeri güverte bölümünde İstanbul’u izlerken aynı anda yemek yedikleri turlardır. Müzikler eşliğinde misafirlerimiz bir nebzede olsa stres atabilmektedir.

Yemekli boğaz turu fiyatları kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kişi sayısı arttıkça fiyatlar azalır. Kişi sayısı azaldıkça fiyatlar artış gösterir. Gezinin düzenleneceği tekne ise kişi sayısı ve müşteri isteklerine göre belirlenmektedir.

lüks yemekli boğaz turu görseli

Boğazda yemekli mehtap turu 24:00 sonrasında yapılan karadaki mekanlarda düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi organizasyonlardan sonra tercih edilen kişi sayısının az olduğu yemek ve eğlencenin aynı anda devam etmesini sağlayan turlardır. Müzik sesinin fazla açılması kesinlikle yasaktır.

Yemek müzikleri de bu özel geceyi daha da anlamlı hale getirmektedir. Ekstra olarak fasıl ekibi, dansöz, canlı müzik, havai fişek, lazer gösterisi, dans ekibi gibi etkinliklerden de yararlanabilirsiniz. Teknede yemek İstanbul alışık olunanın dışında gezerek ve izleyerek sabit kalmadan yapılabilen sayılı yemek yeme türüdür.

Boğazda yemekli tekne kiralama fiyatları ne kadar?

Yemekli tekne turu fiyatları tekne seçimi, menü seçimi, kişi sayısı ve içeriğe göre değişmektedir.

S.S.S.

Davet teknelerinin yemekli kapasitesi kaçtır?
400 KİŞİYE KADAR RAHATLIKLA YEMEK SERVİSİ YAPILMAKTADIR.
Yemek esnasında çok sıcak veya soğuk olur mu?
FİLOMUZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN KONFORU İÇİN YAZ VE KIŞ ŞARTLARINA GÖRE DONANIMLIDIR.
Yemek esnasında oturma planı nasıl ayarlanabilir?
SİZLERİN BELİRLEDİĞİ YUVARLAK VEYA KARE MASA DÜZENİNE GÖRE KONUKLARIN ADINA REZERVE SİSTEMİ UYGULANABİLİR.
Yemek müzikleri çalabiliyor muyuz?
İSTER ARŞİVİMİZDEN İSTERSENİZ DE CANLI SAHNE PERFORMANS HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
Şirket yemeklerinde yemek sırasında sunum yapmak mümkün mü?
TEKNİK EKİPMANINIZ VAR İSE YAPABİLİRSİNİZ. YOKSA DA BİZLER DIŞARIDAN KİRALAYARAK HİZMETİNİZE SUNABİLİRİZ.
Rezervasyonu ne zaman yapmalıyız?
NE KADAR ERKEN YAPABİLİRSENİZ FİLOMUZUN MÜSAİTLİĞİ AÇISINDAN UYGUN OLMAKTADIR.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp