Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

2008 yılından beri birbirinden farklı tekne ve yatlarımız ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Öncelikli misyonumuz güvenilir ve kaliteli hizmet vermek olup, düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, mezuniyet, bekarlığa veda, iftar, boğaz turu, yüzme turu gibi organizasyonları sorunsuz bir şekilde düzenlemektir.

Güler yüzlü personel ve güvenilir ödeme sistemleri ile rezervasyon işlemlerini ayağınıza kadar getirmekteyiz. Yemekli ve yemeksiz olarak düzenlediğimiz organizasyonlar kişi ve gruplara özel olarak ayarlanmaktadır. Herkese ve her keseye göre cazip fiyatlarımız ile sizlerde İstanbul boğazında dilediğiniz tarih ve saat aralıklarını ön rezervasyon yaparak önceden yerinizi rezerve edip, bu özel günü bekleyebilirsiniz.

Tekne ve yatlarımız da yasalar gereği misafirlerimiz hayat sigortası kapsamındadır. Müzik imkanlarımız filomuzda bütün tekne ve yatlarda mevcuttur. Filomuz her sene yıllık olarak bakımlarını yaptırmaktadır. Çalışan personellerimiz sağlık testlerine sürekli olarak girmektedir.

Whatsapp