Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Teknede Doğum Günü Partisi

5.0
teknede doğum günü kutlaması

Teknede doğum günü partisi ile değer verdiğiniz arkadaşlarınıza, akrabalarınıza belki de hayat arkadaşınıza yeni yaşlarında boğazda unutulmayacak bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Sıcak İstanbul akşamında boğazın serin sularında birbirinden farklı konseptlerdeki fikirlerimizi ve referanslarımızı göz atmalısınız.

teknede doğum günü fırsatları

Teknede doğum günü fırsatları için lazer gösterisi ile köprünün altında 15 kelimelik mesajınızı volkan Show eşliğinde yansıtabilirsiniz. Doğum günü insanının bu sevincini İstanbul ile paylaşması da ayrıca keyif verici olmaktadır.

Teknede doğum günü sürprizi fiyatları seçim yapılan tekne, yemek menüsü, ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Ekstra hizmetler için etkinlikler sayfamıza girmeniz yeterli olacaktır.

YATTA DOGUM GÜNÜ PARTİSİ

Yatta doğum günü sürprizi için masa süslemeleri, yat ve tekne dış süsleme ve harf balonlar ile doğum günü insanının ismini yatımızın en güzel yerine yazdırabilirsiniz. 

teknede doğum günü

Yatta doğum günü organizasyonu için havai fişek şöleni ile bu önemli güne ve önem verdiğiniz insana özel olduğunu hissettirmek kaçınılmazdır. Genellikle gezi sonuna ayarlanan bu gösteri adet sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Atımlar karadan yapılırken yatımız karaya yakın mesafede bu dakikalara şahitlik etmektedir.

Boğazda yatta doğum günü kutlaması 2 kişiden 30 kişiye kadar gruplara sizlerin belirlediği saat aralıklarında düzenlenen özel eğlence turlarıdır. Dostlarınız ile birlikte dans müzikleri eşliğinde eğlenirken, boğaz köprüsünün altında pastanızı üflerken bu anları ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Sizler için profesyonel video ve fotoğrafçı arkadaşlarımız bulunmaktadır.

2 kişilik doğum günü organizasyonu genellikle çiftlere özel olarak akşam yemeği eşliğinde kutlanan uygun fiyatlı gezilerdir. Sevdiğiniz insana özel biri olduğunu hissettirmek için masa süsleme, gül buketi, yat süsleme ve kalpli uçan balonlar ve keman eşliğinde bu günü unutulmaz hale getirmek sizin elinde.

teknede doğum günü partisi
  • Yatlarımız ve teknelerimizde profesyonel ses ve ışık sistemleri mevcuttur.
  • Değer verdiğiniz insana özel bir çiçek tasarımı yaptırabilirsiniz.
  • Teknelerimizin gezi rezervasyonlarına göre geziyi uzatmak mümkündür.
  • İstek üzerine dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir.
  • Kişiye özel pasta seçeneklerimiz mevcuttur.
  • Gezilerimizde kaptan, gemici ve servis personelimiz misafirlerimize yardımcı olmaktadırlar.
  • Yemek menüsü karışık ızgara, balık ızgara ve müşteri seçimine göre özel bir menü seçimi olabilmektedir.
  • Yemek menüsü kişi başı 120 ₺ olarak hesaplanmaktadır.
  • İstek üzerine dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir.

Misafir yolcu alımı yapılan iskeleler

⚓ Avrupa yakası: Tarabya, İstinye, Emirgan, Bebek, Kuruçeşme

Asya yakası : Beykoz, Kuleli ve Beylerbeyi

BİLGİ/REZERVASYON
Bilgileriniz 3. şahız kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp