Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede mezuniyet balosu ilkokul, lise ve üniversite öğrencilerinin arkadaş ve öğretmenlerine elveda demek istediği günlerdir. Alışılmışlıktan farklı bir mezuniyet partisi düşünenler için kişi sayısına uyğun tekne ve yatlarımız ile bu önemli gecenizi orğanize etmekteyiz. Genelde 4 saat süren teknede mezuniyet kutlaması, belirlenen iskeleden kalktıktan sonra giriş kokteyli ile başlar. Yaklaşık 45 dakika süren kokteyl sırasında misafirlerimize kokteyl müzikleri eşliğinde, cips, çerez, havuç, salatalık, yeşil zeytin, çeri domates ve limitsiz meşrubat ikramları yapılır. Arkadaşlar arasında sohbetler edilirken, bu zaman zarfında tekneyi de tanımış olurlar. Yemek için genellikle Beykoz koyu ve İstinye koyu sakin sular olduğundan tercih edilmektedir. Yemek salonuna 45 dakika sonra geçilip, fasıl ekibinin müzikleri eşliğinde ordövr tabağı (Haydari, Şakşuka, Acılı Ezme, Amerikan Salata, Yaprak sarma, Kısır, Humus, Tarator, Beyaz Peynir) ile başlanıp, istekler doğrultusunda karışık ızgara veya balık ızgara seçenekleri ile ana yemek servis edilir. Salata, ara sıcak sigara böreği, mevsim salata ve sınırsız meşrubat ikramı ile 45 dakika süren yemek sonrasında artık eğlence vakti. Teknemizde koydan hareket ederek boğaz köprüsünün ışıkları altında seyrini devam ettirir. Üst katta bulunan salonda istediğiniz şarkılar çalınırken birbirinden güzel resimler de çektirebilirsiniz. Teknede mezuniyet ile eğlencenizi ikiye katlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğlence sürerken mevsim meyveleri ikramı ve tur boyunca limitsiz meşrubatlarda servis edilmektedir. 18 yaş altı öğrencilerimize sizlerin güvenliği için kesinlikle alkol verilmemektedir. 18 yaş üstü öğrencilerimize ise 2 duble limitli olarak verilebilir.

Teknede mezuniyet fiyatları öğrenci sayısına göre belirlenmektedir. İster sınıf isterseniz de okul olarak katılımda bulunabilirsiniz. 25 kişiden az olan gruplar için birbirinden farklı yatlarımız ile boğazda mezuniyet balosu orğanize etmek de mümkün. Gezi sonunda alınmış olduğunuz iskeleye bırakılmaktasınız. Dilerseniz lazer gösterisi, tekne süsleme, pasta, dj, fotoğraf, video, fasıl ekibi, oryantal ve havai fişek gösterileri ile gecenizi hafızalardan silinmeyecek şekilde geçirebilirsiniz. Gezi süresince Asya ve Avrupa yakaları seyir edilmektedir. İstinye, Emirgan, Arnavutköy, Beşiktaş, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli ve Beykoz iskelelerinden yolcu alımı ücretsiz yapılmaktadır. Boğazda iz bırakacak bir geceyi yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimizi tıklayın veya info@bogazgezi.net adresine e-posta gönderin.

 

× Canlı Destek