Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Teknede mezuniyet kutlaması ile avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

5.0
teknede mezuniyet balosu

Teknede mezuniyet balosu deniz üzerinde hareket halindeyken İstanbul boğazının güzellikleri ile birlikte öğretmen ve arkadaşlarınıza elveda derken, eğlenceyi ve hüzünlü dakikaları aynı anda yaşayacağınız mezuniyet organizasyonu olarak düzenlenmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlarda profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunmaktadır.

Teknede mezuniyet kutlaması okul ve sınıflara özel olarak sizlerin belirlediği 4 saatlik program şeklinde organize edilmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlar hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Teknelerimiz de kapalı alan, klima, giyinme odası, mescit, bay ve bayan lavabo bulunmaktadır.

teknede mezuniyet balosu görseli

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre hesap edilmektedir. Fiyatlara dahil olarak 4 saat gezi, yemek menüsü, limitsiz meşrubat, ses ve ışık sistemleri, masa sandalye giydirme, genel süsleme, fotoğraf ve video paket olarak belirlenir. Kişi sayısı azaldıkça fiyat artar. Kişi sayısı arttıkça fiyat azalır. Genelde 4 saatlik teknede mezuniyet partisi düzenlemekteyiz. İstekler doğrultusunda süre uzatılabilir.

teknede mezuniyet partisi

Teknede mezuniyet süresi ilk 1 saat üst güverte bölümünde giriş kokteyli ile başlar. Bu zaman zarfında misafirlerimiz kokteyl müzikleri eşliğinde teknemizi tanımış olurlar. Daha sonra restoran salonuna geçilip, yaklaşık 45 dakika süren yemek servis edilir. Yemek menüsü olarak; karışık ızgara veya balık ızgara tavsiye edilir.

teknede mezuniyet partisi

Yemek süresini sakin suların olduğu koylarda geçirmekteyiz. Daha sonrasında ise üst katta eğlence vakti mevsim meyveleri eşliğinde eğlenirken sevdikleriniz ile birlikte bu önemli günü birbirinden farklı pozlar ile ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Gezi esnasında boğazın iki yakası yakından gezilir. Sizlerin güvenliği ve yasalar gereği 18 yaş altına alkol verilmemektedir.

YATTA MEZUNİYET

boğaz gezi mezuniyet

Yatta mezuniyet balosu 30 kişilik gruplara özeldir.

Yemekli veya yemeksiz olarak kiralama yapılabilir.

Tekneye bineceğiniz iskelede 15 dakika önceden bulunmanızı rica ederiz.

Geniş müzik arşivimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz sizlerde telefon veya flash ile istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz.

Çalışan personellerimiz hijyen belgesine sahiptirler.

yatta mezuniyet balosu

Yatta mezuniyet fiyatları saatlik, kişi sayısı ve yemek menüsüne göre hesaplanmaktadır. Erken rezervasyon fırsatları için kış aylarında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Boğaz turu mezuniyet organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımızın öğretmenlerinden yardım almalarını tavsiye ederiz. Kişi sayısına göre fiyat verdiğimiz için ilk yapmanız gereken kapora miktarını toplayıp kişi sayısını netleştirmek. Böylece sonradan gelmek istemeyen kişilerin maddi yükünden sorumlu olmazsınız.

Sözleşme yapıldıktan sonra kişi sayısı azaldığında fiyat farkı siz ve arkadaşlarınızdan talep edilmektedir. Sonradan katılım sağlamak isteyen öğrencilerde kapasite yettiği takdirde katılabilirler. 15 kişi ve üstü sonradan katıldığında fiyatta indirim yapılmaktadır.

S.S.S.

Teknede mezuniyet balosu ne kadar sürmektedir?
Genel olarak 4 saatlik organizasyonlar olarak ayarlanmaktadır. Müşteri isteklerine göre süre uzatılabilir.
Teknede mezuniyet fiyatları ne kadar?
Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısı, içerik ve tarih olarak belirlenmektedir. Hafta içi organizasyonlar daha da uygun olmaktadır.
Teknede mezuniyet kıyafetleri teknede giyinilebilir mi?
Filomuzdaki teknelerin hepsinde giyinme odası bulunmaktadır.
Teknede mezuniyet gününü değiştirmek mümkün mü?
Önceden belirlenmiş olan teknemizin rezervasyon durumuna göre değiştirilebilir.
Yatta mezuniyet kutlaması için kapora olarak ne kadar vermeliyiz?
Toplam fiyatın 3/1 i kapora için yeterlidir. Geri kalan ödeme gezi günü tedarik edilir.
Yatta mezuniyete geç kalanlar katılım sağlayabilir mi?
Kalkış yaptıktan sonra gelen misafirler için güzergah üzerinde bulunan uygun bir iskeleden alım yapılabilir.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

Dahil Olanlar

  • YEMEK
  • İÇECEK
  • SÜSLEME
  • FOTOGRAF VE VİDEO
  • DJ

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp