Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Teknede mezuniyet kutlaması ile avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

5.0
teknede mezuniyet balosu

Teknede mezuniyet balosu deniz üzerinde hareket halindeyken İstanbul boğazının güzellikleri ile birlikte öğretmen ve arkadaşlarınıza elveda derken, eğlenceyi ve hüzünlü dakikaları aynı anda yaşayacağınız mezuniyet organizasyonu olarak düzenlenmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlarda profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunmaktadır.

Teknede mezuniyet kutlaması okul ve sınıflara özel olarak sizlerin belirlediği 4 saatlik program şeklinde organize edilmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlar hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Teknelerimiz de kapalı alan, klima, giyinme odası, mescit, bay ve bayan lavabo bulunmaktadır.

teknede mezuniyet balosu görseli

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre hesap edilmektedir. Fiyatlara dahil olarak 4 saat gezi, yemek menüsü, limitsiz meşrubat, ses ve ışık sistemleri, masa sandalye giydirme, genel süsleme, fotoğraf ve video paket olarak belirlenir. Kişi sayısı azaldıkça fiyat artar. Kişi sayısı arttıkça fiyat azalır. Genelde 4 saatlik teknede mezuniyet partisi düzenlemekteyiz. İstekler doğrultusunda süre uzatılabilir.

teknede mezuniyet partisi

Yemek menüsü olarak; karışık ızgara veya balık ızgara tavsiye edilir. Gezi esnasında ilk 1 saat üst güverte bölümünde giriş kokteyli ile başlar. Bu zaman zarfında misafirlerimiz kokteyl müzikleri eşliğinde teknemizi tanımış olurlar. Daha sonra restoran salonuna geçilip, yaklaşık 45 dakika süren yemek servis edilir.

teknede mezuniyet partisi

Yemek süresini sakin suların olduğu koylarda geçirmekteyiz. Daha sonrasında ise üst katta eğlence vakti mevsim meyveleri eşliğinde eğlenirken sevdikleriniz ile birlikte bu önemli günü birbirinden farklı pozlar ile ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Gezi esnasında boğazın iki yakası yakından gezilir. Sizlerin güvenliği ve yasalar gereği 18 yaş altına alkol verilmemektedir.

YATTA MEZUNİYET

boğaz gezi mezuniyet

Yatta mezuniyet balosu 30 kişilik gruplara özeldir. Yemekli ve yemeksiz olarak kiralama yapılabilir. Belirlenmiş olan iskelede 10 dakika önce bulunmanız gerekmektedir. Geniş müzik arşivimiz bulunmaktadır. Dilerseniz sizlerde telefon veya flash ile istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz. Çalışan personellerimiz hijyen belgesine sahiptirler.

yatta mezuniyet balosu

Yatta mezuniyet fiyatları saatlik, kişi sayısı ve yemek menüsüne göre hesaplanmaktadır. Erken rezervasyon kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boğaz turu mezuniyet organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımızın öğretmenlerinden yardım almalarını tavsiye ederiz. Kişi sayısına göre fiyat verdiğimiz için ilk yapmanız gereken kapora miktarını toplayıp kişi sayısını netleştirmek. Böylece sonradan gelmek istemeyen kişilerin maddi yükünden sorumlu olmazsınız.

Sözleşme yapıldıktan sonra kişi sayısı azaldığında fiyat farkı siz ve arkadaşlarınızdan talep edilmektedir. Sözleşme tarihinden sonra katılmak isteyen öğrenciler katılabilir. 15 kişi ve üstü sonradan katıldığında fiyatta indirim yapılmaktadır.

S.S.S.

Yemekler teknelerde mi hazırlanıyor?
Teknelerde soğuk mezeler günlük olarak dışarıdan tedarik edilmektedir. Sıcak yemekler ise; hijyen belgeli kendi sektöründe tecrübeli aşçılarımız tarafından teknede hazırlanmaktadır. Yatlarda ise; güzergah üzerinde bulunan restoranlardan tedarik edilmektedir.
Kişi başı fiyata alkol dahil mi?
Limitli (2 adet) 50 ₺ limitsiz 100 ₺ olarak hesaplanmaktadır.
Ekstra yemek menüsü seçebilir miyiz?
Tabi ki müşteri isteklerine göre bir menü ayarlanabilir.
Gezi gününü ve saatini sonradan değiştirebilir miyiz?
Filomuzun müsaitlik durumuna göre değişiklik yapılabilir.
Kapora olarak ne kadar vermeliyiz?
Toplam fiyatın 3/1 i kapora için yeterlidir. Geri kalan ödeme gezi günü tedarik edilir.
Teknede giyinebilir miyiz?
Filomuzda ki teknelerimiz de giyinme odaları mevcuttur.
Geç kalanlar katılamaz mı?
Kalkış yaptıktan sonra gelen misafirler için güzergah üzerinde bulunan uygun bir iskeleden alım yapılabilir.
Tekne ve yatlarda kaç adet lavabo bulunmaktadır.
Teknelerimiz de 2 bay ve bayan yatlarımızda ise; 1 adet bay ve bayan lavabo bulunmaktadır.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

Dahil Olanlar

BİLGİ/REZERVASYON
Bilgileriniz 3. şahız kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp