Yatta bekarlığa veda partisi

yatta_bekarliga_veda

Yatta bekarlığa veda partisi bay ve bayanların hiçbir şeye karışmadan evlilik öncesi arkadaşları ile birlikte son kez doya doya eğlenebilecekleri organizasyonlardır. Son yıllarda özellikle bayanların tercih ettiği boğazda bekarlığa veda turları, başka mekanların aksine sadece arkadaşlarınızın bulunduğu ortamı size sunmaktadır. İster yemekli ister yemeksiz geziler halinde düzenlemek mümkündür. Süsleme, konfeti, volkan, havai fişek, lazer gösterisi, zenne (erkek dansöz), pasta, fasıl, yemek menüsü ve müzik hizmetlerini bizler ayağınıza kadar getirebiliyoruz. Sizlere kalan tek şey tek tip arkadaşlarınız ile birlikte aynı kıyafetleri giyip, yatımıza gelmeniz.

Teknede bekarlığa veda İstanbul boğazında kimsenin sizi göremeyeceği koylarda da eğlenmenizi sağlayabiliriz. Bayan garson, bayan dj, bayan fotografçı gibi isteklerinizi de gerçekleştirebiliriz. Yapmanız gereken birkaç hafta önceden bizimle iletişime geçip, o günü sabırsızlıkla beklemeniz. Teknede bekarlığa veda fiyat olarak 25 kişi üzeri için geçerlidir. Gezi süresi, yemek menüsü, kişi sayısı, hafta içi veya hafta sonu tarihi ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Hafta içi fiyatlar daha uygun olmaktadır. Yatta bekarlığa veda partisi fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin saatlik olarak hesaplanmaktadır.

Bekarlığa veda turları esnasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti almakta mümkündür. Bekar olarak geçireceğiniz son günlerinizden biri olan bu günü orğanize etmemizi isterseniz bizler boğaz gezi ekibi olarak hazırız. Kaliteli yemekler ve eğlence eşliğinde belki de çocuklarınız ile birlikte izleyeceğiniz  bu günü düzenlemeye talibiz.

Yatta bekarlığa veda hakkında merak edilen sorular;

  • Yatınız da giyinmek mümkün müdür?
  • Tabi ki de giyinme odamız bulunmaktadır.
  • Erkek olarak birileri olacak mı?
  • Kaptan ve gemici olmak üzere toplamda 2 erkek personel olarak mecburen bulunmaktadır.
  • Bizler kendi hazırladıklarımız yemek olarak getirebilir miyiz?
  • Tabi ki getirebilirsiniz. Sizlere hizmet etmesi ve çıkan bulaşıkları temizlemesi için bir adet personel kiralamanız gerekmektedir.
  • Sisteminize bağlanıp bizlerde şarkı söyleyebilir miyiz?
  • Evet ezbere bildiğiniz şarkıları karaoke olarak açabilir ve söyleyebilirsiniz.
  • Nereden binebiliriz?
  • 1 ve 2 numaralı köprüler arasında bulunan Asya ve Avrupa yakalarından dilediğiniz iskeleden misafir alımı yapılmaktadır.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Dilerseniz önceden gelip tekneyi veya yatımızı görebilir, orğanizasyonun nasıl geçeceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz de whatsapp üzerinden görselleri görebilir toplam ücretin 3/1 ini hesabımıza yatırdığınız takdirde rezervasyonunuzu sistemimizde yazılı hale getirip, gezi gününü bekliyorsunuz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimizi tıklayın veya info@bogazgezi.net adresine e-posta gönderin.

 

× Canlı Destek