Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Boğazda Bekarlığa Veda Partisi

5.0
bekarlığa veda partisi görseli

Yatta bekarlığa veda partisi bay ve bayanların hiçbir şeye karışmadan evlilik öncesi arkadaşları ile birlikte son kez doya doya eğlenebilecekleri gezi organizasyonudur. 25 kişiye kadar yatlarımız da gerçekleştirmekteyiz.

Son yıllarda özellikle bayanların tercih ettiği boğazda bekarlığa veda turları, başka mekanların aksine sadece arkadaşlarınızın bulunduğu ortamı size sunmaktadır. İster yemekli ister yemeksiz geziler halinde düzenlemek mümkündür. Süsleme, konfeti, volkan, havai fişek, lazer gösterisi, zenne (erkek dansöz), pasta, fasıl, yemek menüsü ve müzik hizmetlerini bizler ayağınıza kadar getirebiliyoruz. Sizlere kalan tek şey tek tip arkadaşlarınız ile birlikte aynı kıyafetleri giyip, yatımıza gelmeniz.

Yatta bekarlığa veda partisi fiyatları için 12 kişiye kadar saatlik kiralama ücreti 3000 ₺ olarak hesaplanmaktadır.

boğazda bekarlığa veda partisi

Teknede bekarlığa veda İstanbul boğazında kimsenin sizi göremeyeceği koylarda da eğlenmenizi sağlayabiliriz. Bayan garson, bayan dj, bayan fotoğrafçı gibi isteklerinizi de gerçekleştirebiliriz. Yapmanız gereken birkaç hafta önceden bizimle iletişime geçip, o günü sabırsızlıkla beklemeniz.

teknede bekarlığa veda

Teknede bekarlığa veda fiyat olarak 25 kişi üzeri için geçerlidir. Gezi süresi, yemek menüsü, kişi sayısı, hafta içi veya hafta sonu tarihi ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Hafta içi fiyatlar daha uygun olmaktadır. Dilerseniz 100 kişiye kadar bu mutlu gününüzü düzenleyerek kutlayabilirsiniz.

Yatta bekarlığa veda partisi fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin saatlik olarak hesaplanmaktadır.

yat bekarlığa veda

Bekarlığa veda turları esnasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti almakta mümkündür. Bekar olarak geçireceğiniz son günlerinizden biri olan bu günü organize etmemizi isterseniz bizler boğaz gezi ekibi olarak hazırız. Kaliteli yemekler ve eğlence eşliğinde belki de çocuklarınız ile birlikte izleyeceğiniz  bu günü düzenlemeye talibiz.

Teknede bekarlığa veda ne kadar?

Teknede bekarlığa veda partisi için 12 kişilik grupların ödemesi gereken ücret saatlik olarak 3000 ₺ olarak hesaplanmaktadır.

Yatta bekarlığa veda partisine yiyecek ve içecek getirebilir miyiz?

Yatta bekarlığa veda için getirmeniz mümkündür. Sizlere hizmet etmesi ve çıkan bulaşıkları temizlemesi için bir adet personel kiralamanız gerekmektedir.

Rezervasyon için ne yapmalıyım?

Dilerseniz önceden gelip tekneyi veya yatı görebilir, organizasyonun nasıl geçeceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz de whatsapp üzerinden görselleri görebilir toplam ücretin 3/1 ini hesabımıza yatırdığınız takdirde rezervasyonunuzu sistemimizde yazılı hale getirip, gezi gününü bekliyorsunuz.

S.S.S.

Teknede bekarlığa veda partisi fiyatları ne kadar?
Teknede bekarlığa veda partisi tekne seçimi, organizasyon türü, içerik ve kişi sayısına göre belirlenmektedir.
Teknede bekarlığa veda turunda kaç personel bulunmaktadır?
Kaptan ve gemici olmak üzere toplamda 2 personel olarak mecburen bulunmaktadır.
Yatta bekarlığa veda esnasında dansöz veya zenne oynatmak mümkün mü?
Yatta bekarlığa veda gezi süresince 30 dakika olarak dansöz veya zenne oynatabilirsiniz.
Bekarlığa veda turları için istek şarkılar çalınabilir mi?
Bekarlığa veda turları için ister arşivimizi isterseniz de telefondan veya flash bellek aracılığı ile istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.
Boğazda bekarlığa veda süslemesini biz yapabilir miyiz?
Boğazda bekarlığa veda için gezi saatinden önce gelip süsleme yapabilirsiniz.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp