Teknede Sünnet

Teknede Sünnet

Teknede sünnet düğünü ufak yaştaki erkek çocuklarının erkekliğe adım attığı ömürlerinde bir kez yaşayacakları organizasyonlardır. 500 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz olarak ayarlayabilirsiniz. Ortalama 4 saat süren programın ilk saati üst güverte kısmında giriş kokteyli ile başlar.

Teknede sünnet orğanizasyonu çocuk sayısı fazla olacağından daha güvenli ve büyük teknelerimiz de düzenlemekteyiz. Konuklar yerleştikten sonra sünnet çocuğu mehteran eşliğinde misafirleri selamlar ve sünnet tahtına oturur. Palyaçolar ufak çocuklarınızı eğlendirirken sizlerde rahatça eğlenebilirsiniz. Kokteyl müzikleri eşliğinde konukları tahtında kabul eden sünnet çocuğu takı işini de yavaş yavaş başlatmış olur. Sonra ki saatte ise alt katta bulunan yemek salonuna geçilip, daha önceden belirlenen yemek menüsü sunulur. Geri kalan zaman zarfı için de üst kata çıkılıp, mevsim meyveleri eşliğinde eğlence zamanı artık başlamaktadır. Birbirinden farklı müzik arşivimiz ile misafirler coşmaya başlar. Sizler eğlenirken bu anları fotoğraflamak ve ölümsüzleştirmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dilerseniz profesyonel dj, fasıl ekibi, canlı müzik, kapsamlı süsleme, mehter takımı, taht, havai fişek gösterisi ve tekneye yat ile bırakılma hizmetlerinden ekstra olarak yararlanabilirsiniz.

Teknede sünnet fiyatları kişi sayısı ve paketler, ekstra hizmetler ve yolcu alımı yapılacak iskeleye göre belirlenmektedir. 4 saat gezi, yemek menüsü, ses ve ışık sistemleri, ekonomik süsleme, pasta, fotoğraf ve video olarak hesaplanmaktadır. Yatta sünnet düğünü fiyatları 50 kişilik ve daha az gruplara özeldir. Karada bulunan mekanların aksine fiyatlar gayet uygundur.

Boğazda sünnet düğünü için yapılması gerekenler;

Telefon veya mail görüşmeleri sonucunda karar verebildiğiniz zaman teknemizi görmek için geliyorsunuz. Detaylı bir şekilde yemek salonu, üst güverte, lavabolar ve mutfak gezilerek orğanizasyonun nasıl olacağı sizlere anlatılıyor. Tamam dediğiniz anda toplam ücretin 3/1 ini kapora olarak ödeme yapıyorsunuz. Sözleşme yapılıp gezi tarihini bekliyorsunuz. Dilediğiniz ekstra etkinliklerden yararlanmanız da mümkündür.

   Gemide sünnet düğünü hakkında sık sorulan sorular;
 • Teknede sünnet işlemi gerçekleştirilir mi?
 • Yeterli hijyen ortamının sağlanamayacağını düşündüğümüz için maalesef izin veremiyoruz.
 • Konuklar farklı iskelelerden binebilir mi?
 • Asya ve Avrupa yakalarında bulunan toplamda 2 farklı iskeleden yolcu alımı yapılabilir.
 • Ufak çocuklarımız için ayrı bir eğlence yeri var mıdır?
 • Çocuğunuz palyaçolar ile birlikte eğlenirken gözünüzün önünde olabileceği yerimiz mevcuttur.
 • Önceden gelip gemide bekleyebilir miyiz?
 • Gezi programımıza göre uygun ise gemimiz tabi ki erken gelebilirsiniz.
 • Kendimiz tekneyi süsleyebilir miyiz?
 • Tabi ki gün içinde gelip önceden süsleme yapabilirsiniz.

EKSTRA HİZMETLER

 • Transfer: Sünnet çocuğunu yatımız ile  davetlilerin alkışları eşliğinde gemi etrafında turlar atarak tekneye ulaştırılması. (1000₺)
 • Fasıl ve dansöz: Keman, klarnet, darbuka, kanun ve dansöz eşliğinde eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz. (1500₺)
 • Mehteran takımı: 8 kişilik profesyonel mehteran takımı ile davet gemisine binildiği esnada misafirleri karşılar ve gezi boyunca marşlar eşliğinde oğlunuzun bu önemli gününe katkıda bulunur. (2500₺)
 • Ekstra lüks süsleme: Gemimizin alt ve üst bölümlerini tül, zincir balon, uçan balon masa üstü çiçek, şamdan süsleme (1000₺)
Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimizi tıklayın veya info@bogazgezi.net adresine e-posta gönderin.

 

× Canlı Destek