Teknede Sünnet

Teknede Sünnet

Teknede sünnet düğünü fiyatları diğer mekanlara göre oldukça uygundur. Erkek çocuklarının dönüm noktalarından biri olan sünnet, ailelerin büyük bir heyecanla hazırladığı törenlerden biridir aynı zamanda. Bir defaya mahsus olması, geleneklerimizde önemli bir konumda olması sünnet törenini heyecanlı bir şölene dönüştürmeye yetiyor. Sadece birkaç aylık bir bebek veya 8 – 10 yaşlarında bir çocuk fark etmeksizin sünnet törenini özel kılmak için her zaman yapılacak bir dolu alternatif vardır. Bunlardan biri teknede sünnet düğünü oluyor. Mekân seçiminin törenlerdeki yeri herkes için önemliyken neden klişe ve sıkıcı bir yer seçmek zorunda kalasınız ki? Düğün salonu tutmak veya yüzlerce misafiri ağırlamaya yetmeyecek evinizde töreni gerçekleştirmek herkes için külfet olacaktır. İşbu sebeple sünnet törenleri için tekne seçimi yapmak en eğlenceli trendlerden biri kabul ediliyor.  Teknede sünnet töreni hem konuklar hem de sünnet yapılacak çocuk için keyifli oluyor. Çocuklar açısından sünnet törenlerini incelediğimizde ana temada korkunun yer aldığını söylemek çok yanlış olmaz. Çocukları korkudan uzaklaştırıp işin eğlenceli ve heyecanlı detaylarına odaklamak için teknede sünnet düğünü harika bir fikir. Masmavi sularda ilerleyen, demir atan geniş bir teknede tüm sevdiklerinizle birlikte çocuğunuzun sünnetini gerçekleştirmek kulağa hoş gelmiyor mu?

Sünnet töreni boyunca müzik, fotoğraf, çocukları eğlendirecek palyaço şovları ve yemek – içecek servisi profesyonel tekne ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. Tüm bunlar gerçekleşirken size ve ailenize kalan şey doyasıya eğlenmek, bu önemli günün her dakikasını sevdiklerinizle birlikte stressiz geçirmek. Oğlunuzun sünnet düğününü planlarken evde veya salonda yapma ihtimalini düşünerek bir liste ve elbette maliyet hesaplaması yaptığınızda karşılaşacağınız maddi – manevi yükümlülükler bütçenizi sarsacak bir boyuta ulaşır. Oysaki teknede sünnet düğünü yapmak hem maliyeti düşürüyor, bütçeleri yormuyor hem de ev sahiplerinin sürekli iş peşinde koşturmasını, yorulmasını önlüyor.

Teknede yapılan doğum günü, yıl dönümü, evlilik teklifleri, iş kutlamaları, eğlence gezileri listesine eklenen teknede sünnet düğünü, çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Ekonomik oluşuyla dikkat çeken ama en çok eğlencesiyle cezbeden teknede sünnet fikri, küçükten büyüğe herkesi heyecanlandırmaya yetiyor. Sizler de teknede sünnet düğünü düşünüyorsanız eğer aklınızdaki tüm soruları sormak ve fiyat almak için iletişim sayfamızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz. Unutulmaz bir sünnet töreni için ekibimiz ve biz hazırız.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimizi tıklayın veya info@bogazgezi.net adresine e-posta gönderin.

 

× Canlı Destek