Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Teknede Sünnet Düğünü

5.0
teknede sünnet

Teknede sünnet düğünü ufak yaştaki erkek çocuklarının erkekliğe adım attığı ömürlerinde bir kez yaşayacakları organizasyonlardır. 500 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz olarak ayarlayabilirsiniz. Ortalama 4 saat süren programın ilk saati üst güverte kısmında giriş kokteyli ile başlar.

Teknede sünnet organizasyonu

Teknede sünnet organizasyonu çocuk sayısı fazla olacağından daha güvenli ve büyük teknelerimiz de düzenlemekteyiz. Konuklar yerleştikten sonra sünnet çocuğu mehteran eşliğinde misafirleri selamlar ve sünnet tahtına oturur. Palyaçolar ufak çocuklarınızı eğlendirirken sizlerde rahatça eğlenebilirsiniz. Kokteyl müzikleri eşliğinde konukları tahtında kabul eden sünnet çocuğu takı işini de yavaş yavaş başlatmış olur. Sonra ki saatte ise alt katta bulunan yemek salonuna geçilip, daha önceden belirlenen yemek menüsü sunulur. Geri kalan zaman zarfı için de üst kata çıkılıp, mevsim meyveleri eşliğinde eğlence zamanı artık başlamaktadır. Birbirinden farklı müzik arşivimiz ile misafirler coşmaya başlar.

Teknede sünnet düğünü fiyatları

Sizler eğlenirken bu anları fotoğraflamak ve ölümsüzleştirmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dilerseniz profesyonel dj, fasıl ekibi, canlı müzik, kapsamlı süsleme, mehter takımı, taht, havai fişek gösterisi ve tekneye yat ile bırakılma hizmetlerinden ekstra olarak yararlanabilirsiniz.

Gemide sünnet düğünü

GEMİDE SÜNNET ORGANİZASYONU

Teknede sünnet fiyatları kişi sayısı ve paketler, ekstra hizmetler ve yolcu alımı yapılacak iskeleye göre belirlenmektedir. 4 saat gezi, yemek menüsü, ses ve ışık sistemleri, ekonomik süsleme, pasta, fotoğraf ve video olarak hesaplanmaktadır. Fiyatlar linkine tıklayarak ekstra hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yatta sünnet düğünü fiyatları 50 kişilik ve daha az gruplara özeldir. Karada bulunan mekanların aksine fiyatlar gayet uygundur. Dilerseniz sünnet çocuğu misafirler teknemize binip açıldıktan sonra yatımız ile konukları selamlayıp tahtındaki yerini alabilir. Yemekli ve yemeksiz olarak organizasyonu gerçekleştirmek mümkündür.

Boğazda sünnet düğünü için yapılması gerekenler;

Telefon veya mail görüşmeleri sonucunda karar verebildiğiniz zaman teknemizi görmek için geliyorsunuz. Detaylı bir şekilde yemek salonu, üst güverte, lavabolar ve mutfak gezilerek organizasyonun nasıl olacağı sizlere anlatılıyor. Tamam dediğiniz anda toplam ücretin 3/1 ini kapora olarak ödeme yapıyorsunuz. Sözleşme yapılıp gezi tarihini bekliyorsunuz. Dilediğiniz ekstra etkinliklerden yararlanmanız da mümkündür. Asya ve Avrupa yakalarından yolcu alımı yapılmaktadır.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp