Yat Kiralama

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmeti ile İstanbul’un manevi güzelliklerini ve tarihi yapısını kahvenizi yudumlayarak deniz üzerinden keyifle izleyebilirsiniz. Eş, dost ve sevdikleriniz ile birlikte turistlerin hayali olan bu zevki rahatlıkla yaşamak sizin elinizde. Minumum 2 saat kiralama yapılmaktadır. Fiyatlar yatların teknik özellikleri ve mimarisine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle günlük, saatlik, konaklamalı, evlilik teklifi, doğum günü gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir. İstinye, Bebek, Beykoz ve Eminönü iskelelerinden kalkış yapılmaktadır. Tabi istekler doğrultusunda farklı iskelelerden de yapılabilir. Seyir rotamız boğaziçi olup iki yakayıda yakından gezmekteyiz.

Yat kiralama istanbul minumum 2 saatlik kiralama yapılabilmektedir. Genellikle sürpriz evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonlarında tercih edilmektedir. Bu zaman zarfında tam boğaz gezisi yapılamamaktadır. İstekler doğrultusunda kahvaltı ve yemek servisleri yapılabilir. Müşteri isteklerine göre süsleme, pasta, lazer gösterisi, havai fişek gösterileri uygulanabilir. Gezi süresince limitsiz çay ve kahve ikramı sunulmaktadır.

Tüm yatlarımızda profesyonel müzik sistemi bulunmaktadır. 2 kişiden 30 kişiye kadar kapasiteli yatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Günlük yat kiralama genellikle yüzme turları ve aile gezileri için tercih edilmektedir. Sabah 10:00 da başlayan bu geziler iskeleden kalkış saatinden yaklaşık 15 dakika sonra kahvaltı servisi ile müşteri isteğine göre hareket etmektedir. Gün boyunca limitsiz meşrubat, çay ve kahve ikramları sunulmaktadır. Öğle yemeği için denizin sakin olduğu bir koy seçilip, karışık ızgara veya balık ızgara tercihleri ile müşterilerimize sunulur. Sonrasında ise meyve servisi sunulup müşteri isteklerine göre menü değişiklikleri pasta, dondurma ve alkol servisi yapılabilir.Akşam üstü 18:00 saatlerinde de gezimiz son bulmaktadır. Yatımız gün içinde boğaz içinde seyir yapmaktadır.

Konaklamalı yat kiralama için lüks ve mega yatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yatlarımız da banyo, yatak odası, çocuk odası, mutfak, tv unitesi ile 5 yıldızlı otel konforunu siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dilediğiniz saatte belirlediğiniz iskeleden alınabilirsiniz. İster yatımızda isterseniz kız kulesinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Gün boyu yiyecek ve içecek servisi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlerde konaklamalı yat kiralama hizmeti ile evlilik yıldönümü gibi unutulması mümkün olmayan günlerinizi eşiniz, arkadaşlarınız ve çocuklarınız ile birlikte denizin üstünde hafızalardan silinemeyecek dakikaları yaşayabilirsiniz.

Yat kiralama fiyatları saatlik 300-500 lira arasındadır. Yemek menüsü alkolsüz kişi başı 80 lira olup alkollü yemek menüsü fiyatı ise kişi başı 140 lira’dır. Karışık ızgara ve Balık ızgara seçimleri müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Müşteri alımı Avrupa yakası  İstinye, Bebek, Arnavutköy, ve Karaköy Anadolu yakası ise Beykoz, Kuleli, ve Beylerbeyi iskelelerinden yapılmaktadır.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimizi tıklayın veya info@bogazgezi.net adresine e-posta gönderin.

 

× Canlı Destek