Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Teknede düğün

5.0
teknede düğün görseli

Teknede düğün İstanbul yemekli veya yemeksiz olarak 1000 kişiye kadar yapılabilen tekne turları ve gezilerdir. İstediğiniz konsept, yemek menüsü ve süslemeler özel olarak hazırlanmaktadır. 4 saat süren organizasyonlarda saat aralıkları müşteri tarafından belirlenmektedir.

gemide düğün İstanbul

Teknede nikah sonrası eğlence dilerseniz nikahı boğaz gezi teknelerinde kıyabilir. Mekan değiştirmeyi gerektirmeden bu önemli günü kutlayabilirsiniz. Önceden resmi olarak kıyılmış nikahınızı, misafirler eşliğinde kaptanımızın da formalite olarak kıymasını sağlayabiliriz. Gezi süresince 3 köprü arası, Asya ve Avrupa yakaları yakından seyir edilmektedir. Gemilerimizde kapalı ve açık alanlar bulunmaktadır.

nikah sonrası eğlence

Teknede düğün yorumları geçtiğimiz senelerin aksine karadaki mekanlara göre kaliteli ve gezerken eglenilebilen mekan olduğunu belli etmektedir. Profesyonel hijyen belgeli aşçı, garson, dj, kaptan ve gemiciler gece boyunca sizinle yakından ilgilenmektedir.

teknede düğün İstanbul

GEMİDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Gemide düğün organizasyonu ilk saatinde misafirlere kokteyl ikramları yapılırken alkışlar eşliğinde gelin ve damadın yat ile teknemizin etrafında turlayıp, el sallayarak misafirleri selamlaması ve tekneye gelmesi ile başlar. İlk danslarını eden çiftimiz, misafirleri yemek salonuna davet eder ve erkenden yemek faslına geçilir. Yaklaşık 45 dakika süren yemekten sonra, üst salona geçilip kese ile takı merasimi gerçekleştirilir. Oyun havaları eşliğinde eğlencede başlamaktadır. Dilerseniz oyun ekipleri sizlere özel gösterilerini sunabilir. Havanın kararması ile birlikte pasta kesimi ve dağıtımı mevsim meyveleri eşliğinde konuklara ikram edilir. Fotoğraf çekimi ve video bu gününüzü ölümsüzleştirmektedir. Gezi sonunda alınmış olduğunuz iskelelere bırakılmaktasınız.

gemide düğün orğanizasyonu

Teknede düğün organizasyonu 12 ay kesintisiz olarak yapılmaktadır. Kış aylarında kişi sayısı biraz daha azalmaktadır. Maliyet olarak ta daha uygun olmaktadır. Teknelerimizin kapalı salonlarında gerçekleştirilmektedir. Yaz aylarında yapılacak organizasyonlar için kış aylarında rezervasyon yaptırmanız müsaitlik açısından daha uygun olmaktadır.

Yatta düğün organizasyonları kişi sayısı az olan çiftlerimiz için düşünülmektedir. 90 kişi kapasiteli yatlarımız ile uygun fiyatları ile avantajlı paketlerimizden yararlanmak mümkün.

yatta düğün organizasyonu

Teknede düğün fiyatları 2021 için yazının üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

Tekne detaylı süsleme : Masa çiçekleri, tül, balon, şamdan, gelin takı, yürüme yolu, kırmızı halı

Lazer gösterisi: 2. köprü altına bu önemli günün tarihini ve isminizi yazdırabilirsiniz.

Havai fişek gösterisi: Amatör ve profesyonel atımlar, karadan veya denizden

Dansöz : İster 1 isterseniz 5 kişilik dansöz ekipleri

Oyun ekibi: Efeler, Karadeniz, halay, Trakya

Gelin damat yat ile davet teknesine bırakılma

Canlı müzik ekibi

Nikah kaptanı

Anı defteri

Palyaço

BİLGİ/REZERVASYON
Bilgileriniz 3. şahız kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp