Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

Surpriz Evlilik Teklifi

5.0
teknede evlilik teklifi

Teknede evlilik teklifi İstanbul köprü altına lazer yansıtma, oturduğunuz sahil kenarına denizden pankart açılması veya kız kulesinde akşam yemeği esnasında yapılan sürpriz evlilik teklifi organizasyonu olarak düzenlenmektedir. Lazer ile yapılan teklifler genel olarak 2 saatlik olarak ayarlanmaktadır. Yemek sonrasında sizi yatımızın ön tarafına davet ediyoruz. Önceden belirlediğimiz hazır yazılar veya sizin kendi düşüncelerinizin olduğu yazılar köprünün altına yansımaya başlar. Şaşkınlık içinde olan hanım efendiye diz çöküp teklifinizi yapmaktasınız. Evet cevabını aldıktan sonra bir anda yanan volkanlar ile bu dakikaları resim çekerek ölümsüzleştirmek unutulmaz bir fırsattır.

yatta evlenme teklifi

Yatta sürpriz evlenme teklifi 50 kişiye kadar arkadaş çevreniz ile birlikte organize olabileceğiniz gezilerimiz arasındadır. Hayat arkadaşınız ile sahil kenarı veya bir mekanda otururken arkadaşlarınızın içinde bulunduğu teknemiz ile açıktan görebileceğiniz yakınlıkta sözlerinizin pankart ile söylenmesi arkadaşlarınızın meşale, volkan ve konfeti gösterileri arasında teklifinizi gerçekleştirip, sizlerin de bulunduğunuz mekandan aramıza katılmanız ve kiralama süresi boyunca eğlenebileceğiniz teknede evlilik teklifi programlarıdır.

boğazda sürpriz evlenme teklifi

Yatta Evlilik Teklifi İstanbul

Denizde evlilik teklifi diğer mekanların aksine açık havada, boğazın serin suları eşliğinde farklı bir teklifte bulunmanıza olanak sağlamaktadır. Bütçe olarak ta 3 adet paketler olarak ayarlanmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda farklı menü ve konseptler uygulanabilir.

sürpriz evlilik teklifi

Dilerseniz normal bir gün gibi birkaç saatlik boğaz gezisinden sonra, sizleri boğazdaki lüks otele bırakabilir. Odanızı sizler için önceden unutulmaz evlilik teklifi yapmanıza uygun olarak hazırlayabiliriz. Bu önemli günü keman, fotoğraf ve video, özel klip, özel çiçek, kırmızı halı, yürüme yolu, havai fişek ve pasta hizmetlerimizden yararlanmanız da mümkündür.

Yatta evlilik teklifi İstanbul evlenecek çiftlere bu önemli günlerinde unutulmaz fırsatlar sunmakta birlikte, birbirinden farklı olanaklar da sunmaktadır.

Teknede evlilik yıldönümü kutlaması olarak ta değerlendirilen bu geziler, 12 ay boyunca düzenlenmektedir. Farklı konsept ve düşüncelerimizden de yararlanmanız mümkündür.

kumsalda evlilik teklifi

Kumsalda evlilik teklifi İstanbul Yavuz Sultan Selim köprüsü ve havai fişeklerin ışıltısı altında, siz restaurant bölümünde akşam yemeğinizi yerken, önceden hazırlanmış konseptlerimiz ile hayat arkadaşınıza hiç beklemediği anda sürpriz olarak teklifte bulunabilirsiniz. 

Teknede evlenme teklifi fiyatları için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Kış aylarında fiyatlarımız daha uygun olmaktadır. Ekstra etkinlik fiyatlarımız da linkte mevcuttur.

S.S.S.

Yatınız da giyinmek mümkün müdür?
Tabi ki de giyinme odamız bulunmaktadır.
Erkek olarak birileri olacak mı?
Kaptan ve gemici olmak üzere toplamda 2 erkek personel olarak mecburen bulunmaktadır.
Bizler kendi hazırladıklarımızı yemek olarak getirebilir miyiz?
Tabi ki getirebilirsiniz. Sizlere hizmet etmesi ve çıkan bulaşıkları temizlemesi için bir adet personel kiralamanız gerekmektedir.
Sisteminize bağlanıp bizlerde şarkı söyleyebilir miyiz?
Evet ezbere bildiğiniz şarkıları karaoke olarak açabilir ve söyleyebilirsiniz.
Nereden binebiliriz?
1 ve 2 numaralı köprüler arasında bulunan Asya ve Avrupa yakalarından dilediğiniz iskeleden misafir alımı yapılmaktadır.
* Daha detaylı bilgi için e-posta gönderebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Whatsapp