Merhaba Gezi Severler

Eşsiz tekne ve yatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de bu deneyimi yaşama için hemen iletişime geçin.
İletişim

İletişim Bilgilierimiz

5.0
fasıl ekibi görsel

Fasıl ekibi kiralama İstanbul deniz üzerinde doğum günü, bekarlığa veda, şirket yemekleri, düğün, nişan, sünnet, kına gecesi gibi organizasyonlarda sizleri maziye döndürecek fasıl şarkıları eşliğinde eğlenceyi iki katına çıkarma şansını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kendi repertuvarı haricinde sizlerinde istek şarkılarınızı anında çalma ve söyleme kapasitesine sahip olan ekibimiz toplamda 4 kişiden oluşmaktadır.

Fasıl ekibi kiralama fiyatları 4 kişilik ekip için Keman, Klarnet, Darbuka ve Kanun olarak 750 ₺ ‘dır. İstekler doğrultusunda farklı enstrümanlar da temin edilebilir.

Dansöz oryantal kiralama fiyatları tek kişi için 750 ₺ ‘dır. Ortalama 20 dakika süren oryantal gösterisi ile güzel dakikalar yaşamak sizlerin elinde.

Dj performans için profesyonel olarak hizmet veren arkadaşlarımız 4 saat boyunca organizasyonunuzu eğlenceli hale getirmekle beraber konukları oynatmayı vazife olarak görmektedirler. Kendi arşivleri oldukça geniş olup, sizlerinde istediğiniz şarkıları flash bellek üzerine yüklediğiniz de dilediğiniz şarkıları sizlerle canlı performans olarak çalabilirler.

Dj kiralama ücretleri 500 ₺ ile 5000 ₺ arası değişiklik göstermektedir. Dilerseniz kendi bilgisayarlarımız üzerinden de ücretsiz bir şekilde müzik hizmeti verebiliriz.

Whatsapp